- Kochani! Mój debiutancki singiel jest już dostępny wszędzie! Jestem mega szczęśliwy, że udało się tego dokonać - pisze na swoim profilu na Facebooku pochodzący z Dziepółci w gminie Radomsko, a obecnie studiujący w Łodzi Michał Makowski. I zachęca do posłuchania jego pierwszego, debiutanckiego singla.
- Dziękuje bardzo wytwórni ID Records za wszystkie rady, wsparcie i możliwość rozwoju, @kdstudio za cudowny klip, z którego jestem na maxa zadowolony. Oczywiście podziękowania należą się również Violetta Ojrzyńska za ciągłe wsparcie i wiarę. Dziękuje wszystkim znajomym, przyjaciołom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt. bez was by się to nie udało.
Piosenki "Tamten Świat" można posłuchać i obejrzeć teledysk w serwisie YouTube.
- Pamiętajcie! Najważniejsze jest żyć w zgodzie ze sobą - pisze młody artysta.
Michał jest jednym z wychowanków Violetty Ojrzyńskiej z Gidel, która wraz z mężem Pawłem prowadzi studio wokalne i odkryła już niejeden muzyczny talent. Jej wychowankowie zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach, często dostają się do muzycznych programów telewizyjnych.
Michał brał udział w The Voice Kids emitowanym w TVP2.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze