Reklama

Uczniowie Elektryka na stażu zawodowym w niemieckim koncernie Ifm Elektronic

12-osobowa grupa uczniów z Elektryka wróciła z kolejnego stażu zagranicznego. Elektronicy uczyli się swojego zawodu w niemieckim koncernie Ifm Elektronic.

ZSE-E umożliwia swoim uczniom zdobywanie zagranicznego doświadczenia oferując rokrocznie staże w niemieckich przedsiębiorstwach i instytucjach. Do tej pory oferty skierowane były głównie do informatyków.

Tym razem praktyczną wiedzę zdobyli młodzi elektronicy uczestnicząc w projekcie "Zagraniczne doświadczenie zawodowe dla elektroników z Radomska” w ramach programu Erasmus+ sektor Kształcenie i Szkolenia Zawodowe, Akcja 1 „Mobilność edukacyjna”.

Reklama

 

Dwutygodniowy staż odbył się w Niemczech w międzynarodowym przedsiębiorstwie Ifm Elektronic - jednym ze światowych liderów w branży automatyki przemysłowej. Niemiecki koncern działający w ok. 70 krajach to wiodący producent czujników i komponentów sieciowych oraz systemów sterowania dla przemysłu.

Staż pozwolił polskim uczniom skonfrontować swoje umiejętności z realiami pracy w międzynarodowym środowisku.

Opiekunami projektu byli Dorota Kałkusińska i Kamil Grudzień.

(fot.ZSEE)

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości