W czwartek 17 lutego w trybie zdalnym obradowali powiatowi radni z komisji rewizyjnej. Skupili się na kontrolach w radomszczańskich szkołach średnich.
Najpierw jednak analizowali informację na temat planu zatrudnienia w Starostwie Powiatowym w 2022 roku, potem przyjęli sprawozdanie z działalności komisji i realizacji planu kontroli za 2021 rok.
A co kontrolowano? Wydatki rzeczowe w zakresie artykułów biurowych i pomocy dydaktycznych w II Liceum Ogólnokształcącym za rok budżetowy 2020 i działalność Powiatowego Urzędu Pracy za 2020 w zakresie dystrybucji środków w ramach niwelowania skutków pandemii SARS-CoV-2. Ostatnia kontrola dotyczyła remontu łazienek w Domu Pomocy Społecznej w Radziechowicach.
Będzie kolejna kontrola, tym razem w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych. Znów w sprawie pieniędzy wydanych na artykuły biurowe i pomoce dydaktyczne. Zajmie się tym komisja w składzie Arkadiusz Ciach, Janusz Czapla i przewodniczący komisji rewizyjnej Waldemar Zasada.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze