Reklama

Licealiści z Fabianiego w finale II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Angielski w medycynie”

We wtorek 11 marca w Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie odbył się finał II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Angielski w medycynie”. 

Organizatorami byli Collegium Medicum i V Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

II etap konkursu odbył się 30 stycznia w  V LO i wzięło w nim udział 77 uczniów z całej Polski. Do finału zakwalifikowało się  21 najlepszych. Wśród nich troje uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Fabianiego Jakub Fałda z klasy IIIC, Mateusz Kolanus i Julia Trojanowska z klasy IVC. 
- Etap finałowy pozwolił uczestnikom nie tylko na udział w wymagającej rywalizacji, ale był również doskonałą okazją do poznania uczelni i atmosfery studiów medycznych. Na 
wyniki rywalizacji i uroczyste wręczenie dyplomów musieliśmy poczekać aż 18 marca, jednak było warto - mówi opiekunowie licealistów Tomasz Wojtasik i Elżbieta Ozga
Jakub Fałda uzyskał tytuł laureata i znalazł się w finałowej dziesiątce, Mateusz Kolanus zajął II miejsce. 

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości