Reklama

Kibice już wiedzą. Paweł Ściebura odchodzi z RKS-u zdecydowanie wyżej, bo będzie trenował w klubie w 1. lidze

Kibice zastanawiają się jaki zespół obejmie Paweł Ściebura, który z sukcesami trenował RKS Radomsko?

Kibice dopytywali o to w komentarzach na klubowym Facebooku, kiedy w poniedziałek 19 czerwca wieczorem poinformowano o odejściu trenera.

Pytali także w komentarzach pod informacją Gazety Radomszczańskiej na ten temat. I zastanawiali się, dlaczego to taka tajemnica.

Zdradził ją trener tenisa stołowego w UMLKS Radomska Jacek Kawka, który z RKS-em, jako działacz, był związany wiele lat.

Jak napisał, Paweł Ściebura swoją trenerską karierę będzie kontynuował jako asystent pierwszego trenera Lechii Gdańsk, która jesienią grać będzie w Fortuna 1. Lidze.

Reklama

Z naszych ustaleń wynika, że tak właśnie będzie, a działacze RKS-u i Lechii uzgodnili, że to nowy klub oficjalnie przedstawi swojego nowego trenera, dlatego radomszczanie zachowali w tej kwestii milczenie.

Trener Ściebura w ten sposób przeskoczył kilka klas rozgrywkowych. Do Ekstralasy została tylko jedna.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Grzesiakowski - niezalogowany 2023-06-20 17:34:07

    Okazał sie przyzwoitym, pracowitym, rzetelnym i kompetentnym trenerem. Pomógł zorganizować drużynę piłkarską na bardzo dobrym IV ligowym poziomie. Realia RKS-u są takie jakie są, w tych warunkach dał kibicom możliwość oglądania meczów na przyzwoitym poziomie, a zawodnikom możliwość rozwijania swoich umiejętności piłkarskich. Czy otworzył oczy działaczom i właścicielom drużyny, okaże sie w rundzie jesiennej. Za włożoną pracę i wysiłek należy sie szczere podziękowanie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości