We wtorek 23 czerwca Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego, Radomszczański Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Publiczne Przedszkole nr 10 „Niezapominajka” zaprosiły na warsztaty z plecenia wianków, w których udział wzięły przedszkolaki i seniorzy.
Warsztaty “Jankowe Wianki” odbywały się na dziedzińcu muzeum wypełnionym różnokolorowym kwieciem. Oczywiście z okazji nadejścia lata i Nocy Świętojańskiej przypadającej z 20 na 21 czerwca.
O część artystyczną zadbał chór “Melodia". A kiedy wianki były już gotowe wszyscy poszli do parku Świętojańskiego, gdzie, zgodnie z wielowiekową tradycją, wianki zostały symboliczne puszczone na wodę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze