Wpłynęły dwa wnioski, oba zostały ocenione pozytywnie. Zarządy dwóch ogrodów działkowych w Radomsku otrzymają po 10.000 zł

Wiosna coraz wyraźniejsza, działkowicze już robią przegląd tego, co na swoich działkach muszą zrobić na początku tego sezonu, żeby za kilka tygodni cieszyć się trawnikiem, na którym z przyjemnością rozstawią leżaki, a podczas majówki pewnie rozpalą grilla.
Zarządy dwóch rodzinnych ogrodów działkowych należących do Polskiego Związku Działkowców, "Kopiec" przy ul. Kraszewskiegio i "Danuty" przy ul. ks. Kościowa, będą miały w swoich budżetach o 10 tys. zł więcej. Pieniądze zostaną im wypłacone z budżetu miasta, jako dotacja celowa na "zadania służące tworzeniu warunków dla rozwoju rodzinnych ogrodów działkowych".
Wnioski można było składać od 14 do 28 marca. Wpłynęły tylko te dwa, choć ogrodów w Radomsku jest jeszcze kilka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze