Reklama

Do urzędów wysłano maila - o 12 wybuchnie bomba. Ale w Urzędzie Miasta odczytali go dopiero po 15. I wezwali policję

Dzisiaj do kilku urzędów wysłano maila z informacją, że w budynkach podłożone zostały ładunki wybuchowe.

Informacje do Urzędu Skarbowego, Prokuratury Rejonowej i Urzędu Miasta wpłynęły rano.

W skarbówce i prokuraturze od razu po wpłynięciu tego maila zawiadomiono służby. Na miejsce pojechali policjanci i policyjni pirotechnicy.

Ponieważ, jak mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek z KPP Radomsko, maile miały charakter kaskadowy i wyglądały na fałszywy alarm, nie ewakuowano pracowników i petentów. 

Pirotechnicy przeszukali budynki i niczego nie znaleźli.

Tymczasem, jak się dowiedzieliśmy, w Urzędzie Miasta maila odczytano... dopiero po godzinie 15. I wezwano policjantów, którzy przyjechali szukać bomby, która miała wybuchnąć kilka......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 5% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/05/2024 10:17
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    haha - niezalogowany 2024-04-17 19:56:35

    tam będą czytać jakieś bzdety,cały urząd zajęty jest kampania

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ha ha - niezalogowany 2024-04-18 07:55:47

    Jeśli okazało by się, to prawdą, nie byłoby was

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ztj beszczel - niezalogowany 2024-04-19 02:05:47

    Ta a nie ma to jak po nocach chodzić i rozklejać i wrzucać swoje propozycje no prezydenta niżle dużo tego dnia się udziela p.L

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości