Reklama

Bruno ma trzy latka i choruje na białaczkę. Jego rodzice, Wiktoria i Krystian, są strażakami w OSP Przedbórz

Bruno, trzyletni chłopczyk od lutego 2021 roku walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. (ALL B). W procesie leczenia dziecka potrzebna jest krew.

Druhowie z OSP Przedbórz proszą wszystkich o pomoc. Każdy kto może oddać krew dla chłopca, powinien to zrobić w każdym punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W Radomsku znajduje się on przy Szpitalu Powiatowym.

Trzeba tylko przed pobraniem poinformować, że krew oddajemy ze wskazaniem - dla Bruno Brzozowskiego, Oddział Onkologii I Hematologii Dziecięcej, Ul. Artwińskiego 3A, 25-736 Kielce.

Rodzice Bruna, Wiktoria i Krystian, będą wdzięczni. Sami na co dzień pomagają, bo są członkami Ochotniczej Straży Pożarnej w Przedborzu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości