Reklama

32. Challenge „Złotej Sztangi” i Plebiscyt „Herkules”. Oliwia Drzazga druga w plebiscycie

W 32. Challenge „Złotej Sztangi” Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów oraz 6. Plebiscycie „Herkules” za rok 2022 najlepszymi okazali się nasi brązowi medaliści Mistrzostw Europy seniorów Monika Marach (MGLKS Tarpan Mrocza) i Piotr Kudłaszyk (Budowlani Kucera Nowy Tomyśl)

Na 2. miejscu w obu klasyfikacjach wśród kobiet uplasowała się wychowanka trenera Sławomira Bery z UMLKS Radomsko, 17-letnia Oliwia Drzazga, która w grudniu zadebiutowała w Mistrzostwach Świata seniorek i seniorów w Bogocie w Kolumbii, gdzie w różnych kategoriach wiekowych ustanowiła 16 rekordów Polski.

Monika wygrała challenge i plebiscyt po raz pierwszy w karierze, Piotr obronił pozycję sprzed roku. W punktacji klubowej triumfowali, wśród kobiet MGLKS Tarpan Mrocza - 1681 pkt. i wśród mężczyzn Budowlani Opole - 1502. Tarpanki wygrały po raz trzeci, a ekipa z Opola po raz szósty.

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 85% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości