Reklama

Zofia Wilczek z ZSP nr 1 w Radomsku ze złotem w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Białymstoku

30/09/2022 10:14

Uczennica Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 - Zofia Wilczek - zajęła I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Białymstoku. Uczy się w klasie mundurowej.

Zofia Wilczek jest wychowanką Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego ,,10-ka". Podczas zawodów, które odbyły się w dniach 23-25 września w Białymstoku, zawodniczka pistoletem sportowym "wystrzelała" złoty medal. 

W konkurencji strzelania z pistoletu pneumatycznego Zofia zajęła V miejsce. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości