Uczennica Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 - Zofia Wilczek - zajęła I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Białymstoku. Uczy się w klasie mundurowej.
Zofia Wilczek jest wychowanką Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego ,,10-ka". Podczas zawodów, które odbyły się w dniach 23-25 września w Białymstoku, zawodniczka pistoletem sportowym "wystrzelała" złoty medal.
W konkurencji strzelania z pistoletu pneumatycznego Zofia zajęła V miejsce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze