Dzisiaj ruszył Punkt Szczepień Masowych w Przedborzu. A dokładnie w przedborskim Miejskim Domu Kultury. To drugi taki, po tym w bursie szkolnej przy Piastowskiej w Radomsku, w naszym powiecie.
Ten w Przedborzu miał zostać otwarty wczoraj, czyli 4 maja, ale jeszcze przed majówką wiadomo było, że będzie dzień opóźnienia. Wszystko przez zmniejszone dostawy szczepionek.

(fot. Paweł Grabalski)
Zresztą ten problem dotknął tez punktu w bursie, który wczoraj był nieczynny. I mógł być nieczynny także dzisiaj, bo jak powiedział Gazecei dr Jerzy Skwira, szczepionki do Radomska miały przyjechać wczoraj, ale nie przyjechały. Nie było pewne, czy kurier pojawi się dzisiaj. Na szczęście się pojawił, i nie było potrzeby przepisywania kolejnych pacjentów na nowe terminy.
Zapisywać się na szczepienia można dzwoniąc pod numer infolinii 989, albo na stronie pacjent.gov.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze