Reklama

Mateusz Skibiński, zawodnik KBKS-u wywalczył kwalifikacje na Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Pump Track

Mateusz Skibiński, zawodnik KBKS Radomsko w sobotę 20 czerwca na zawodach kwalifikacyjnych odbywających się w niemieckim Köngen zajął 6. pozycję i zakwalifikował się do Mistrzostw Świata w Kolarstwie Pump Track, które odbędą się w Chinach.

- Mateusz konsekwentnie trenuje, startuję i zdobywa swoje cele, na poprzednich kwalifikacjach nie udało się dostać, ale jego upór, ciężka praca i motywacja którą mu dajemy jeszcze bardziej dodaje mu skrzydeł - mówi prezes Sebastian Pierzchalski. - Mateusz marzył o Mistrzostwach Świata od dawna, dziś kiedy jest już coraz bardziej dojrzałym sportowcem i doświadczonym jego marzenia stają się realne. Mateusz to wciąż aktualny Mistrz Polski w Pump Tracku. Jego sukces ma wymiar nie tylko regionalny ale również na skalę naszego kraju. Jestem bardzo dumny i wciąż staramy się zrobić wszystko żeby jeszcze bardziej szedł do przodu i maksymalnie się nim opiekować sportowo i mentalnie. Muszę również wspomnieć o rodzicach Mateusza, którzy od wielu lat go wspierają i wiem, że ten sukces był możliwy dzięki ich wsparciu.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/06/2026 11:24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości