Reklama

W te wakacje na drogach powiatu radomszczańskiego zginęło pięć osób

Radomszczańscy policjanci podsumowali wakacje na naszych drogach. O ile pod względem liczby wypadków jest lepiej, było ich mniej, to jeśli chodzi o ofiary śmiertelne było dużo gorzej.

 Ostatnia ofiara to 23-letni motocyklista, który zginął po zderzeniu z ciężarówką w Gorzędowie w piątek 28 sierpnia.

W tym roku w lipcu i sierpniu doszło do 329 zdarzeń, wypadków i kolizji, z czego zdecydowana większośc, bo aż 167 miała miejsce na budowanej autostradzie A1. I były to przede wszystkim kolizje związane z prowadzonymi tam pracami.

Reklama

W tym roku wypadków było 19, rok wcześniej 24. W wypadkach zginęło 5 osób, w 2019 - 2. W zeszłym roku rannych zostało 41 osób, w tym 24. 

Jak ocenia podinspektor Wojciech Auguścik, oficer prasowy KPP Radomsko, dane są pórywnalne, martwi większa liczba ofiar śmiertelnych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości