Reklama

O terminach matur i egzaminu ósmoklasisty dowiemy się 3 tygodnie wcześniej

Wszystkie obostrzenia wprowadzone w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronowairusa zostały utrzymane i będą obowiązywać przez kolejne tygodnie.

Do 19 kwietnia obowiązuje ograniczenie w przemieszczaniu się, zachowanie 2 metrów odstępu i zakaz poruszania się nieletnich bez opieki dorosłego, a także ograniczenia w handlu.

Szkoły, przedszkola i żłobki pozostaną zamknięte do 26 kwietnia, a stacjonarne zajęcia na studiach zostają odwołane. Egzaminy maturalne i ósmoklasistów przesunięte. O nowych terminach uczniowie dowiedzą się trzy tygodnie wcześniej

Reklama

Ograniczenie dotyczące zamknięcia granic przedłużone będą do 3 maja. Natomiast zakaz organizowania imprez masowych obowiązuje do odwołania. A od czwartku 16 kwietnia w miejscach publicznych obowiązywać będzie obowiązek noszenia maseczek ochronnych w miejscach publicznych.

- Po świętach przedstawimy plan powrotu do nowej rzeczywistości gospodarczej - powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki. Apelował też o pozostanie w w święta w domach.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości