Strzał w dziesiątkę, tak można opisać występ Mariusza Pałczyńskiego w 31. edycji międzynarodowych zawodów strzeleckich Lapua IWK Berlin, które odbywają się od 21 do 27 kwietnia na słynnej berlińskiej Walther Arenie.
Reprezentant Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego "10-ka" pokazał świetną formę w pistolecie szybkostrzelnym. Wystrzelał życiówkę – 569 punktów – i dzięki temu wskoczył na 9. miejsce w stawce, co w tak obsadzonej imprezie robi wrażenie.
Ten wynik ma dla niego podwójne znaczenie. Oprócz mocnego wejścia na arenę międzynarodową dał mu także upragnioną 1 klasę sportową PZSS.
Dla lokalnej społeczności to spory powód do dumy – Mariusz nie tylko walczył o jak najlepszy rezultat, ale też znakomicie zaprezentował swój Klub na tak prestiżowej imprezie, pokazując, że zawodnicy z naszych stron potrafią liczyć się w międzynarodowej rywalizacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze