Reklama

Miejski Dom Kultury. Biuro Dźwięków Znalezionych zakończyło artystyczny sezon

23/06/2026 07:11

W niedzielę 21 czerwca w sali widowiskowej w Miejskim Domu Kultury odbyło się wspólne muzykowania, a jednocześnie uroczyste Zakończeniu Roku Artystycznego 2025/2026 Szkoły Muzycznej Biuro Dźwięków Znalezionych.

- Podczas finałowego koncertu uczniowie zaprezentowali utwory przygotowane w ciągu całego roku nauki, udowadniając, jak wiele pracy, zaangażowania i pasji włożyli w rozwijanie swoich muzycznych umiejętności - informuje MDK na swoim Facebooku. - Na scenie nie zabrakło zarówno solowych występów, jak i wspólnego muzykowania, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Zakończenie roku artystycznego było nie tylko okazją do zaprezentowania osiągnięć młodych muzyków, ale również momentem podziękowań dla pedagogów, rodziców i wszystkich osób wspierających działalność szkoły. Spotkanie upłynęło w wyjątkowej atmosferze, pełnej wzruszeń, uśmiechów i dumy z osiągnięć uczniów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości