Reklama

MOP-ami na A1 koło Radomska będzie zarządzał Orlen. Powstaną dwie stacje paliw

20/09/2022 14:39

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała we wtorek 20 września, że dzierżawcą dwóch MOP-ów koło Radomska będzie firma Orlen.

PKN Orlen przedstawił GDDKiA najkorzystniejszą ofertę na dzierżawę dwóch miejsc obsługi pasażera przy autostradzie A1 w Stobiecku Szlacheckim. 

MOP-y znajdują się po obu stronach autostrady. Będą to MOP-y trzeciej kategorii, co oznacza, że będzie to najbardziej rozbudowana infrastruktura,spełniająca róże funkcji. Oprócz wypoczynkowej i usługowej będzie także oferowała możliwość skorzystania z noclegu a kierowcy będą mogli tam zatankować samochody, gdyż po obu stronach autostrady będą działały dwie stacje paliw. Oba MOP-y są ze sobą połączone. 

Reklama

Jeszcze nie wiadomo, jaki punkt gastronomiczny znajdzie się na tym odcinku autostrady. To dzierżawca zdecyduje o wyborze firmy. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości