jochym

O małżeństwie Jochymów pisaliśmy w świątecznym wydaniu Gazety z 20 grudnia w materiale "Ściana zmysłów". Pani Ewelina miała marzenie, jej mąż pan Damian, od razu w nie uwierzył, a potem udało się tym zarazić dyrektor przedszkola Skrzat. I tak po kilku tygodniach ciężkiej pracy powstała jedyna w Polsce, a być może nawet i na świecie, ściana sensoryczna.

 jochym1

jochym2

jochym4

Najpierw opowiedzili o tym Gazecie, a dzisiaj, w czwartek 3 stycznia, do kamery programu Dzień Dobry TVN. Ekipia telewizji śniadaniowej spędziła w Radomsku cały dzień. Najpierw w przedszkolu Skrzat, a po południu w mieszkaniu pani Eweliny i pana Damiana. My też byliśmy na planie, a jak wygląda przygotowanie reportażu z drugiej strony możecie zobaczyć na zdjęciach.

 jochym3

 

Zanim powstała ściana, zaczęło się od wyjątkowych książeczek dla maluszków. Państwo Jochym opowiadali o pierwszej maszynie do szycia, o pierwszych pomysłach, których z czasem było coraz więcej, aż do momentu, w którym sprzedają książeczki na całym świecie.

jochym5 

jochym6

jochym7

W najbliższą sobotę państwo Jochymowie wystąpią w Dzień Dobry TVN na żywo. Program zaczyna się o 8.30. O Radomsku znowu będzie głośno. Zapraszamy do oglądania. 

jochym8

jochym9

jochym10

jochym11

jochym12