reymonta

Kto odpowiada za to, że w centrum Radomska nie było rewitalizacji? Odpowiedź na to pytanie mieli znaleźć członkowie specjalnej komisji. Powstała 22 listopada ubiegłego roku. Stara rada miasta właśnie kończy swoją kadencję, a wyników nie ogłoszono. Gazeta dotarła do ostatecznej wersji raportu.

Przewodnicząca Dorota Sujka, Magdalena Spólnicka, Tadeusz Kubak, Robert Lewandowski i Marek Rząsowski. To oni otrzymali wszystkie dokumenty dotyczące rewitalizacji centrum. To oni spotykali się w marcu, kwietniu, maju i czerwcu z wiceprezydentem Jackiem Belką, Markiem Załogiem, naczelnikiem Wydziału Rozwoju Miasta, Waldemarem Kazimierczakiem i Justyną Mitułą z Wydziału Rozwoju Miasta. Potem komisja zbierała się jeszcze we wrześniu, a ostatni raz 31 października. Z protokołu wynika, że ostateczna ocena tego, co działo się w sprawie rewitalizacji, jest negatywna. Raport zostanie ogłoszony prawdopodobnie jeszcze dziś lub jutro.

 

Cały tekst w najnowszym wydaniu Gazety Radomszczańskiej. Od czwartku w punktach sprzedaży, e-wydanie na radomszczanska.pl