Nowerska

Arkadiusz Ciach robi dobrą minę do złej gry. Zapowiada, że na przełomie czerwca i lipca radomszczańskie SLD przedstawi kandydata na prezydenta miasta, ale partii trudno znaleźć właściwą osobę. Karolina Nowerska, która miała być nową twarzą i kandydatem, szybko okazała się polityczną pomyłką. I co teraz?

Arkadiusz Ciach, powiatowy radny i szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej w powiecie radomszczańskim, ryzyka z pewnością się nie boi. Przeciwnie, znany jest z nietuzinkowych, kontrowersyjnych pomysłów. Wie, jak zainteresować media i mieszkańców. Jest wyrazisty, uszczypliwy i drwiący, ale z klasą. Jednak przed wyborami samorządowymi ma problem, z którym wciąż nie może sobie poradzić. Chodzi o kandydata na prezydenta miasta. Jeśli nie chce, żeby opinia o SLD w Radomsku jako partii zwijającej się została ugruntowana, powinien kogoś wystawić. Zapowiadał, że zrobi to podczas tradycyjnego pikniku z okazji 1 maja na placu 3 Maja. Nie zrobił.

 

Cały tekst w najnowszym wydaniu Gazety Radomszczańskiej. Od czwartku w punktach sprzedaży, e-wydanie na radomszczanska.pl