INFORME belka

Poleć do Brukseli, wygraj smartfon!
Świętujemy z Unią Europejską
* Ostatnia szansa, żeby wyciąć kupon ze strony nr 9 Gazety Radomszczańskiej i polecieć we wrześniu na 3 dni do Brukseli.
Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznasz świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z Polityki Spójności, a także zobaczysz wyjątkową stolicę. W kontaktach pomoże tłumacz.
Do 15 czerwca wypełnij kupon i wyślij go do redakcji Gazety Radomszczańskiej ul. Przedborska 2, 97-500 Radomsko. Wyniki do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.
* Szansa na wygranie smartfona. Pokaż na zdjęciu, co Unia Europejska zrobiła dla Ciebie czy Twojej miejscowości i wyślij je do 31 maja na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. koniecznie z danymi do kontaktu i dopiskiem Gazeta Radomszczańska.
Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie: www.radomszczanska.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu. Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” oraz konkurs „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.


Działania w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce"; przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.