Zmieniono datę kina samochodowego. Nawałnica zepsuła plany

Dział: Aktualności
23/06/2020 - 15:41

W niedzielę 21 czerwca miało się odbyć pierwsze kino samochodowe w Radomsku. Jednak nawałnica zmusiła organizatorów do przesunięcia wydarzenia.

kino

(Facebook Kino Pasja)

Seans odbędzie się w najbliższą niedzielę, 28 czerwca o 21.00 na placu Targowicy.

Zamiast straganów i kursantów szkół nauki jazdy będzie można tam spotkać rzędy samochodów przed rozłożonym ekranem, niczym w amerykańskim serialu. Są tacy, którzy nie mogą się doczekać wydarzenia. Jednak niektórzy boją się o widoczność. Nie są pewni, czy z samochodu będzie coś widać i nadal się zastanawiają czy warto iść. Jedno jest pewne - dopóki nie wezmą udziału w wydarzeniu, nie poznają odpowiedzi. 

Będzie można obejrzeć film "(nie)znajomi". Grupa przyjaciół postanawia podczas kolacji zagrać w z pozoru niewinną grę. Wszystkie rozmowy telefoniczne mają być przeprowadzane w trybie głośnomówiącym, a SMS czytane na głos. Jednak sprawy, zaczynają iść w złą stronę...

Film jest polską wersją włoskiego "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" i francuskiego "Nic do ukrycia". To właśnie w jej soundtracku znajduje się "Najnowszy klip" Dawida Podsiadło, który został producentem filmu.

Kino samochodowe jest rozwiązaniem na pandemię koronawirusa, która na początku wstrzymała, a następnie ograniczyła liczbę osób mogących pojawić się jednocześnie na seansie. Wydarzenie organizuje "Kino Pasja". Żeby wziąć w nim udział, trzeba mieć "wjazdówki". Oczywiście te, które zakupiono na 21.06 nie tracą ważności, ale nowe można nadal zdobyć pisząc na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.