Wypadek na Wygodzie: Sprawca, 36-latka, była tak pijana, że bełkotała

Dział: Aktualności
24/07/2021 - 20:18
Do wypadku doszło po godz. 6 rano na drodze Radomsko-Gidle. 10 osób zostało rannych. Sprawca, 36-letnia mieszkanka gminy Gidle, wydmuchała prawie 4 promile. Była tak pijana, że gdy policjanci z nią rozmawiać, majaczyła i bełkotała. 

Torfowiska tuż za Wygodą, przy trasie do Radomska. Na środku w poprzek stoi wóz straży pożarnej. Co chwiila z obu stron podjeżdżają samochody, kierowcy rozglądają się, rozpytują i zawracają, szukając objazdu. Nissan Quasuai na radomszczańśkich numerach już na lawecie. Niebieski volkswagen transporter wciąż na poboczu, w wysokich trzcinach. Jeszcze nie został wyciągnięty. Trasa może być zablokowana do południa.

Do wypadku doszło po godz. 6. 36-letnia mieszkanka gminy Gidle zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z volkswagenem busem, którym jechało dziewięć osób. To byli Ukraińcy. Wszyscy zostali ranni. Trzy osoby są w stanie zagrażającym życiu. Ranni zostali przewiezieni do szpitali w Radomsku, Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim i Częstochowie. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Sprawca wypadku wydmuchała na miejscu prawie 4 promile. Została zatrzymana. Policja wytyczyła objazdy.

WYGODA WYPADEK 1OK

WYGODA WYPADEK 2

WYGODA WYPADEK 3

WYGODA WYPADEK OBJAZD