Właściciele kamienic z Reymonta: Jest kosteczka, ale wciąż nie ma klientów

Dział: Aktualności
26/08/2020 - 12:20
Mówią, że były plamy oleju z samochodów. I że parkujące samochody przeszkadzają mieszkańcom. Tylko, że ja mam 14 lokatorów i nikt się nie skarżył. Wszyscy obniżyliśmy czynsze do granic absurdu. A ulica umiera. - Właściciele budynków przy Reymonta komentują decyzję miasta o zakazie postoju w centrum.
Katarzyna Snochowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Większość właścicieli jest oburzona, ponieważ, jak twierdzą, otrzymali zapewnienie urzędników, że dopóki nie zostanie udostępniony inny parking w pobliżu, to o zakazie nie może być mowy.

- Nikt z nami, właścicielami kamienic w centrum, nie rozmawiał. Nikt nie konsultował z nami tej decyzji o zakazie parkowania. Wcześniej mówiono, że do końca roku przynajmniej, dopóki nie powstanie parking przy Stokrotce, będzie można parkować wzdłuż deptaka na Reymonta. Dzwoniłam do urzędu i prosiłam, że można wprowadzić płatne parkowanie, a na przykład do godziny postoju bezpłatne. A może jeszcze

Pozostało 90 % tekstu
Jesteśmy najbardziej radomszczańscy na świecie

Czytaj Gazetę Radomszczańską gdziekolwiek jesteś