[Wideo] Nie macie co robić wieczorem? Dziś raper Kękę w MDK

Dział: Aktualności
16/02/2019 - 09:39

Media

Takie koncerty zdarzają się u nas rzadko, więc tym bardziej polecamy. Radomski raper Kękę, czyli Piotr Siara, wystąpi w sobotę o godz. 20 w MDK. 

Kękę działa na scenie muzycznej od 2001 r. Ma na swoim koncie cztery płyty, piąta wyjdzie w tym roku. Zebrał trzy podwójne platynowe płyty i jedną platynową.

Jak pisał o jego płycie "TRzecie Rzeczy" recenzent flexx.pl, "Kękę z albumu na album wcale się nie zmienia. Cały czas jest to ten listonosz-raper, z którym przeciętny Kowalski w jakiś sposób może się upodobnić. Kę jako ten "swojski chłop" otwiera się na "Rzeczach" po raz trzeci. Jak sam wspomniał, to chyba najbardziej osobisty album, jaki wydał i trzeba się zgodzić z tym stwierdzeniem w stu procentach. Kękę z albumu na album wcale się nie zmienia. Cały czas jest to ten listonosz-raper, z którym przeciętny Kowalski w jakiś sposób może się upodobnić. Kę jako ten "swojski chłop" otwiera się na "Rzeczach" po raz trzeci. Jak sam wspomniał, to chyba najbardziej osobisty album, jaki wydał i trzeba się zgodzić z tym stwierdzeniem w stu procentach."

Bilety kosztują 20 zł