Wakacyjna oferta kulturalna Muzeum Regionalnego w Radomsku. Koncerty i warsztaty

Dział: Aktualności
26/07/2021 - 13:14
Sierpniowa oferta kulturalna radomszczańskiego muzeum jest odpowiednia dla każdego. W programie znalazły się zarówno koncerty skierowane do dojrzalszego odbiorcy, jak i warsztaty edukacyjno - plastyczne dla dzieci w wieku szkolnym.

Muzeum na początku sierpnia zaprasza widzów na przedstawienie słowno - muzyczne "Powstańcom Warszawy", które odbędzie się na dziedzińcu. W połowie sierpnia, w niedzielę 15 sierpnia w święta Wniebowzięcia NMP oraz Wojska Polskiego, odbędzie się koncert zespołu Impressja pt. "Lata dwudzieste, lata trzydzieste...".

Pierwsze warsztaty dla dzieci, w dniach 10 i 11 sierpnia, poświęcone będą bezpieczeństwu. Kolejne, 12 sierpnia, tematyce historycznej i wojskowej. Ostatnie, w dniach 24 - 26 sierpnia, będą to zajęcia edukacyjno - plastyczne.

Wszystkie warsztaty są bezpłatne. Jednak obowiązują zapisy i limit miejsc, do 10 osób. Zapisy pod nr tel. 44 683 56 51 lub osobiście w siedzibie muzeum.

Dodatkowo w niedziele 8 i 22 sierpnia w godzinach od 13 do 17 możliwe będzie zwiedzanie indywidualne Zagrody Tatarskiej.

[CZYTAJ] Ślęzakiewicz: Jak kogoś nie będzie stać na mieszkanie, przyjdzie do nas [rozmowa]

DSC01758 4

(Fot. Muzeum Regionalne)
Slider