Najpierw policja znalazła w niego marihuanę, dzień później zatrzymała za jazdę po pijaku

Dział: Aktualności
13/07/2020 - 10:24

Najpierw zgubił portfel. Znaleźli go pracownicy sklepu, zgłosili na policję. Okazało się, że w środku jest marihuana. Dzień później policja zatrzymała go za jazdę po pijaku. 

policja

W sobotę policjanci z Kamieńska z jednego ze sklepów otrzymali zawiadomienie o znalezieniu portfela. Okazało się, że w środku znajdowały się nie tylko dokumenty 34-latka, ale także foliowa torebka z suszem roślinnym. Po zbadaniu policjanci stwierdzili, że to marihuana. Mężczyzna podczas przesłuchania oznajmił, że portfel zgubił, gdyż był pijany. Natomiast torebka z suszem nie jest jego, tylko ją znalazł.

W niedzielę 34-letek został zatrzymany przez radomszczańskich policjantów do kontroli. Jechał motorowerem będąc pod wpływem alkoholu. Miał dwa promile . Ponadto okazało się, że posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który miał obowiązywać go jeszcze tydzień.

Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie środków zabronionych, za co grozi mu kara trzech lat pozbawienia wolności. Odpowie także za kierowanie pojazdem będąc pod wpływem alkoholu oraz za złamanie sądowego zakazu.