Sobotni mecz RKS - Ruch Wysokie Mazowieckie: minuta ciszy dla Przemka

Dział: Aktualności
18/04/2021 - 10:04
Sobotni mecz poprzedziła minuta ciszy dla zmarłego piłkarza Przemysława Ciemniewskiego.

Mecz odbył się w sobotę 17 kwietnia. Gospodarze, RKS Radomsko, wraz z piłkarzami Ruchu uczcili minutą ciszy zmarłego tydzień temu Przemysława Ciemniewskiego, byłego piłkarza RKS. Po siedmiu latach heroicznej walki piłkarza pokonała choroba nowotworowa. Zmarł w wieku 41 lat.

Sobotni mecz zakończyła się sukcesem gospodarzy. Z wynikiem 4:0. RKS, który znajduje się w grupie spadkowej na 6. miejscu, być może wreszcie się odbije po porażce, którą zaliczył w meczu z Ursusem Warszawa podczas spotkania 3 kwietnia.

[CZYTAJ] Trwają zapisy do radomszczańskiej Ligi Szóstek Piłkarskich

Piłkarzy nie mógł także satysfakcjonować remis uzyskany w meczu z 10 kwietnia z drużyną Olimpii Zambrów.

174465919 4153099538072550 9057349871713703379 n

(Fot. RKS Rasdomsko)

Wczorajszy mecz to już czwarte w historii spotkanie tych dwóch drużyn, z których dwa były dla zespoły z Radomska wygrane, a jedno zremisowane.