[Rozmowa] Pytamy Annę Dziadkiewicz, dlaczego jest koronasceptykiem

Dział: Aktualności
16/09/2020 - 11:10
„Pojawiły się informacje, że wirus został specjalnie wypuszczony w świat. Jeśli chodzi o rasy, to mamy różnice. Widać też różnice w budowie płuc. A to skutkuje tym, że nie dla wszystkich wirus jest śmiertelny. Wśród protestujących są ludzie, którzy spodziewają się, że za jakiś czas wypuszczony zostanie jeszcze groźniejszy wirus, który spowoduje depopulację. Wypuszczą go ludzie nowego porządku świata, ci wpływowi, jak Bill Gates, który wypuścił szczepionkę w Afryce. Po której była bardzo duża umieralność."

Publikujemy rozmowę z radomszczanką Anną Dziadkiewicz, jedną z organizatorek ogólnopolskiego protestu w Warszawie przeciw... no właśnie: pandemii? Ogólnoświatowemu spiskowi? Działaniom rządu? Odbył się w sobotę, zgromadził kilkanaście tysięcy ludzi, którzy uważają, że „pandemia to ściema”. Gazeta nie popiera ani takich postaw, ani bagatelizowania pandemii koronawirusa, uważamy jednak, że Czytelnicy mają prawo zapoznać się z argumentacją i rozumowaniem stojącym za takimi postawami. Rozum to jedyna metoda konfrontacji z ruchami antypandemicznymi. 

GAZETA RADOMSZCZAŃSKA: Jak to się stało, że radomszczanka organizuje ogólnopolski protest w Warszawie?

ANNA DZIADKIEWICZ: - Po pierwsze ten protest zapowiada się na duże wydarzenie. Po drugie, to wynik decyzji podjętych przez rząd w marcu. Po trzecie na tych ludzi, na ogólnopolską facebookową grupę Narodowy

Pozostało 90 % tekstu
Jesteśmy najbardziej radomszczańscy na świecie

Czytaj Gazetę Radomszczańską gdziekolwiek jesteś