RIPH organizuje szkolenie: zmiany w podatkach PIT i CIT po nowelizacji na 2021

Dział: Aktualności
21/01/2021 - 10:39
Początek roku 2021 przyniósł szereg rewolucyjnych zmian w prawie podatkowym. Wiele wątpliwości związanych z nowelizacją do dnia dzisiejszego nie doczekało się komentarza Ministerstwa Finansów. Stąd pomysł na szkolenie w tym zakresie.

Celem szkolenia jest prezentacja oraz omówienie praktycznych skutków zmian w przepisach prawa podatkowego w zakresie podatków dochodowych wchodzących w życie od 1 stycznia 2021 r. z uwzględnieniem ich wpływu na obowiązki podatników oraz funkcjonowanie przedsiębiorstw.

bookkeeping 615384 1920

Plan szkolenia obejmie m.in. objęcie spółek komandytowych i niektórych spółek jawnych podatkiem CIT, estoński CIT, zmiany w PIT zryczałtowanym. Fot. Pixabay.

Szkolenie odbędzie się online na platformie Zoom 3 lutego 2021r. w godz. 10.00 – 13.00. Prowadzącym będzie Mikołaj Duda, doradca podatkowy w Kancelarii prawnej Madejczyk. Autor licznych publikacji prasowych i naukowych z zakresu prawa podatkowego. 

[CZYTAJ] Prezydent Ferenc pyta: czy jesteś za zakazem sprzedaży alkoholu w nocy?

Link do wzięcia udziału w szkoleniu on-line zostanie przesłany na godzinę przed jego rozpoczęciem, wymagana jest wcześniejsza instalacja programu Zoom.

Zgłoszenia można złożyć za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 01.02.2021 r.