[Piłka nożna] Trzecia kolejka klasy okręgowej: 220. gol Jarosława Bąkowicza

Dział: Sport
19/08/2020 - 11:21
3. kolejka Klasy Okręgowej „KEEZA” Piotrków Trybunalski: najwięcej sportowych emocji tym razem w Kamieńsku, najmniej w Przedborzu. Prowadzenie w tabeli utrzymał Włókniarz Moszczenica, który pokonał u siebie Omegę II Kleszczów, i jako jedyny ma 9 punktów, ale komplet oczek ma również KS Niedośpielin

n  Pilica Przedbórz - Start Lgota Wielka 1:2 (0:1) (Bramki: Marek Jończyk 85. - Mateusz Mrożek 8., Jakub Iskrzyński 60.)

W 8. min. po składnej akcji całego zespołu Kacper Zuterek prostopadłym podaniem obsłużył Mateusza Mrożka, który strzałem po długim rogu otworzył wynik spotkania. Po godzinie gry po długim podaniu Łukasz Gloc głową strącił futbolówkę do Jakuba Iskrzyńskiego, który uprzedził bramkarza Pilicy i Damiana Krzyżowskiego i było 0:2. W samej końcówce goście wyprowadzili szybką kontrę, lecz po prostej stracie piłki, zamiast dobić rywala, gospodarze zdobyli kontaktowego gola. Po długim podaniu Wiktor Majewski oddał strzał, który golkiper Startu Arkadiusz Serafin obronił, lecz przy dobitce Marka Jończyka był bezsilny.

- Muszę przyznać, że mecz toczony w dużym upale w niedzielny wieczór, był dość senny. Na

Pozostało 90 % tekstu
Jesteśmy najbardziej radomszczańscy na świecie

Czytaj Gazetę Radomszczańską gdziekolwiek jesteś