[Piłka nożna] Przegrana RKS, pogubiony sędzia i dziesięć żółtych kartek

Dział: Sport
28/10/2020 - 12:56
RKS Radomsko przy pustych trybunach przegrał z beniaminkiem III ligi Błonianką Błonie 1:3, mimo, że w piątej minucie to radomszczanie wyszli pierwsi na prowadzenie

Mecz z Błonianką od samego początku nie wywoływał w Radomsku wielkich emocji. Kibice nie mogli wejść na trybuny, rywal był zupełnie nieznany, a i sytuacja w lidze do nadzwyczajnie dobrych, czy złych nie należy.

RKS to ostatnio po prostu drużyna środka tabeli, w którym umocniła się po wyjazdowym zwycięstwie z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Na dalekim Podlasiu RKS pokazał pazur, zespół wyszedł na prowadzenie dopiero w drugiej połowie, mimo że Ruch w pierwszej połowie nie mógł opuścić własnej części boiska. Gospodarze mieli jednak spory zryw po stracie bramki i doprowadzili do wyrównania. W końcówce meczu żółto-niebieskim udało się jednak wyjść na prowadzenie i wygrać zaległy mecz 2:1.