[Piłka nożna] Mecze naszych drużyn: Wysokie zwycięstwa Pilicy i Niedośpielina. Tabele

Dział: Sport
30/09/2020 - 11:55
W 10. kolejce Klasy Okręgowej „KEEZA” Piotrków Trybunalskim piłkarze znów strzelili sporo goli, bo aż 36. Wysokie zwycięstwa odniosły Pilica Przedbórz i KS Niedośpielin, zadyszki doznał Włókniarz Moszczenica, a wszystkim odskoczył MGKS Drzewica

KS Paradyż - Pilica Przedbórz 0:4 (0:2) Bramki: Marek Jończyk 12., Sebastian Motyka 20., 83., Wiktor Majewski 50.

W 12. minucie Krystian Siewier został sfaulowany w polu karnym i arbiter podyktował jedenastkę, którą na gola zamienił Marek Jończyk. 8 minut później po szybkiej, zespołowej akcji i asyście Jakuba Tazbira, prowadzenie gości podwyższył Sebastian Motyka. W 27. minucie po kolejnej zespołowej akcji Wiktor Majewski trafił w poprzeczkę i mogło być po meczu. Na początku drugiej odsłony po rzucie rożnym Tazbira głową do siatki gospodarzy trafił Majewski. W końcówce Przemysław Kornacki asystował przy drugim golu Motyki.

- Zagraliśmy drugi z rzędu bardzo dobry mecz i to cieszy. Może nie byliśmy bardzo skuteczni, bo mogło być wyżej, lecz naprawdę muszę przyznać, że nasza gra mogła się podobać. Teraz czeka nas kilka dni odpoczynku, bo w następnej kolejce pauzujemy, gramy dopiero 10 października - powiedział Gazecie trener przedborzan Krzysztof Kowalski.

PILICA PRZEDBORZ

Pilica Przedbórz zagrała bardzo dobry mecz

KS Niedośpielin - Grabka Grabica 5:0 (3:0) Bramki: samobójcza 20., Adrian Malicki 24., 35., 80., Ryo Yoshioka 70.

Na początku spotkania wynik mógł otworzyć Adrian Malicki, ale trafił w słupek. W 20. minucie Damian Rozpendek przyjął piłkę na dziesiątym metrze i chciał oddać strzał, lecz jeden z obrońców gości wybił ją, a zrobił to tak niefortunnie, że trafił do własnej siatki. Kilka minut później Sebastian Kurek po akcji lewym skrzydłem zszedł do środka pola karnego