[Piłka nożna] Mecze naszych drużyn: W okręgówce padał gol za golem

Dział: Sport
23/09/2020 - 12:56
W 9. kolejce Klasy Okręgowej KEEZA Piotrków Trybunalski w sześciu meczach padło aż 40 bramek. Kilka spotkań zakończyło się wynikiem hokejowym, a najciekawiej było chyba w Moszczenicy, gdzie Włókniarz, dotychczasowy lider, został rozbity przez KS Niedośpielin aż 6:0

Pilica Przedbórz - GKS II Bełchatów 3:1 (2:1) Bramki: Marek Jończyk 17., Wiktor Majewski 19., Przemysław Kornacki 65. - Damian Warnecki 2.

Na początku spotkania obrońcy Pilicy na prawym skrzydle stracili piłkę, a Oskar Przywara zacentrował do Damiana Warneckiego, który z bliska otworzył wynik spotkania. W 17. minucie Wiktor Majewski został sfaulowany na 18. metrze, a ładnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Marek Jończyk. Po kilku minutach goście popełnili błąd przy wyprowadzeniu piłki, a Jakub Tazbir obsłużył podaniem Majewskiego i było 2:1. Po pół godzinie gry, po przypadkowym uderzeniu Kacpra Sionkowskiego, futbolówka obiła poprzeczkę Pilicy. W 65. minucie po składnej akcji gospodarzy Przemysław Kornacki ustalił wynik spotkania dobijając piłkę po uderzeniu Artura Kucharskiego z pola karnego. W barwach gości 35 minut zagrał, pierwszy raz po kontuzji, 17-letni radomszczanin Mateusz Kempski.