[Piłka nożna] Mecze naszych drużyn: nikt już chyba nie dogoni MGKS Drzewicy

Dział: Sport
04/11/2020 - 12:56
W 15. kolejce Klasy Okręgowej „KEEZA” Piotrków Trybunalski lider tabeli MGKS Drzewica pokonał wysoko na wyjeździe Polonię Gorzędów 4:1. Co prawda Pilica Przedbórz i KS Niedośpielin sumiennie gromadzą punkty, lecz wydaje się, że jesienią nie zdołają dogonić już rywala. W Gomunicach po cichu podziękowano trenerowi Rafałowi Ozdze. Zastąpił go, jako grający trener, Michał Tazbir

Start Lgota Wielka - KS Niedośpielin 0:3 (0:3) Bramiki: Seweryn Kowalski 35., Adrian Malicki 39., Dawid Janowski 44.)

Jeszcze przy wyniku bezbramkowym po faulu w polu karnym na Kamilu Pisarku arbiter podyktował jedenastkę, lecz uderzenie Mariusza Kolby obronił golkiper gości. W 35. minucie strzałem zza pola karnego popisał się król asyst KS Niedośpielin, Seweryn Kowalski. Kilka minut później Adrian Malicki wygrał pojedynek z Mariuszem Kolbą oraz Kacprem Zuterkiem i z bliska pewnym uderzeniem podwyższył prowadzenie. W 44. minucie składną zespołową akcję gości strzałem z pola karnego wykończył grający trener KS Niedośpielin Dawid Janowski.