[Piłka nożna] Mecze naszych drużyn: My strzelaliśmy, oni zdobywali bramki

Dział: Sport
16/09/2020 - 12:38
W 8. kolejce Klasy Okręgowej KEEZA Piotrków Trybunalski po raz pierwszy w tym sezonie wszystkie drużyny z naszego powiatu, a jest ich aż sześć, solidarnie przegrały swoje spotkania. Najciekawiej ponownie było w Niedośpielinie, gdzie gospodarze przeważali, ale goście grający z kontry okazali się skuteczniejsi o jedno trafienie. LUKS Gomunice tym razem pauzował. W meczu dwóch czołowych drużyn wicelider MGKS Drzewica zremisował na własnym obiekcie z liderem, Włókniarzem Moszczenica, 2:2.

n Astoria Szczerców - Pilica Przedbórz 1:0 (0:0) Bramki: Piotr Piotrowski 83.

Kwadrans przed końcem spotkania Przemysław Kornacki z Pilicy trafił w słupek. Stare piłkarskie porzekadło głosi, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w 83. minucie. Po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym Tomasz Flaszka wybił piłkę przed pole karne, dopadł do niej Piotr Piotrowski i płaskim strzałem po rykoszecie pokonał Damiana Krzyżowskiego ustalając zarazem wynik spotkania na 1:0.

- Muszę przyznać, że z powodu kontuzji czy chorób sporo zawodników z pierwszego składu było nieobecnych. Według mnie sprawiedliwszym wynikiem byłby remis. W końcówce mieliśmy dwie doskonałe sytuacje. Przemysław Kornacki trafił w słupek, a Artur Kucharski w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie potrafił trafić do siatki. Natomiast gospodarze wykorzystali jedną sytuację i przegraliśmy mecz - powiedział Gazecie trener przedborzan Krzysztof Kowalski.

Pilica w

Pozostało 90 % tekstu
Jesteśmy najbardziej radomszczańscy na świecie

Czytaj Gazetę Radomszczańską gdziekolwiek jesteś