[Piłka nożna] Jarosław Bąkowicz szóstą setkę rozpoczął golem

Dział: Sport
09/09/2020 - 12:30

W 7. kolejce Klasy Okręgowej Keeza Piotrków Trybunalski w kolejnym derbowym meczu Świt Kamieńsk pokonał KS Niedośpielin 2:0, a szóstą setkę swoich spotkań golem rozpoczął Jarosław Bąkowicz. Piłkarz przed spotkaniem odebrał z rąk prezesa Zdzisława Szczepańskiego okazały puchar. Lider, Włókniarz Moszczenica rozbił Polonię Gorzędów 4:0 i umocnił się na 1. miejscu. Czołówkę gonią Start Lgota Wielka i Pilica Przedbórz

n  Pilica Przedbórz - LKS Lubochnia 2:1 (2:1) Bramki: Artur Kucharski 7., Krystian Siewier 18. - Dawid Stańdo 38.

Już w 7. minucie po składnej, zespołowej akcji, Jakub Tazbir zagrał do Artura Kucharskiego i było 1:0. Kilkanaście minut później po szybkim, zaskakującym wyrzucie z autu Kucharskiego, Krystian Siewier przelobował golkipera gości. W 38. minucie w zamieszaniu podbramkowym, płaskim strzałem po ziemi, kontaktowego gola zdobył najskuteczniejszy gracz gości Dawid Stańdo, który na boisku pojawił się kilka minut wcześniej. Jednak to było wszystko, na co tego dnia stać było LKS.

- Szybko zdobyliśmy dwie bramki i staraliśmy się kontrolować mecz. Niestety, przeciwnik zdobył gola do szatni, co spowodowało, że w drugiej połowie spotkanie było nerwowo. My chcieliśmy dowieźć wygraną do końca, a goście mocno nas naciskali, walcząc o remis. Jednak wydaje mi się, że to my byliśmy bliżej zdobycia trzeciej bramki niż oni - powiedział Gazecie trener przedborzan Krzysztof Kowalski.