[Piłka nożna] Mecze naszych drużyn: hattrick Mateusza Kempskiego [tabele, wyborcza]

Dział: Sport
14/10/2020 - 12:32
W 12. kolejce Klasy Okręgowej „KEEZA” Piotrków Trybunalski hattrickiem popisał się Mateusz Kempski z GKS II Bełchatów. GKS rozbił Włókniarza Moszczenica aż 10:1. Pilica Przedbórz, która awansowała w tabeli na 2. miejsce, goni lidera MGKS Drzewica, który pokonał LUKS Gomunice aż 6:1

KS Niedośpielin - Omega II Kleszczów 4:1 (2:0) Bramki: Adrian Malicki 20., 25., 60. Seweryn Kowalski 90. - Adrian Chrząszcz 70.

W 20. minucie po zagraniu zawodnika ręką arbiter podyktował rzut karny, który pewnym strzałem na bramkę zamienił Adrian Malicki. Kilka minut później, po długim zagraniu głową z własnej połowy Bartłomieja Ozgi, wynik podwyższył Malicki. Po godzinie gry po zagraniu z boku po ziemi, wzdłuż bramki na długi słupek, hattricka skompletował Malicki, który jest liderem tabeli najskuteczniejszych graczy. Ten sam zawodnik mógł podwyższyć swój dorobek strzelecki, lecz głową trafił w słupek. W 70. minucie Adrian Chrząszcz oddał strzał z 35 metrów, który zlekceważył bramkarz Bartłomiej Jędrzejczyk i było 3:1. W samej końcówce Seweryn Kowalski wykonywał z lewej strony z 30 metrów rzut wolny, do którego nikt nie doszedł, a piłka wpadła do siatki i tym samym ustalił wynik spotkania na 4:1 dla KS Niedośpielin.

- Zarówno pierwszą jak i drugą połowę zagraliśmy bardzo równo. Praktycznie cały mecz od samego początku do końca był pod naszą kontrolą. Gościom nie pozwoliliśmy dojść do głosu. Można powiedzieć, że bez większych błędów w obronie wygraliśmy bardzo pewnie - powiedział Gazecie grający trener KS Niedośpielin Dawid Janowski.

W następnej kolejce KS Niedośpielin 17 października o godz. 15 zmierzy się na wyjeździe w kolejnych derbach powiatu z LUKS Gomunice. Rok temu, w jedynym spotkaniu, oczywiście z powodu koronowirusa, zwyciężyli piłkarze z Niedośpielina, lecz u siebie 4:0 (0:0) (Adrian Malicki 52., 67., Szymon Jończyk 60., Sebastian Jóźwik 74.).

piłka nożna klasa okręgowa

Pilica Przedbórz - Świt Kamieńsk 4:0 (1:0) Bramki: Marek Jończyk 30.-rzut karny, Wiktor Majewski