[Piłka nożna] Mecze naszych drużyn: Deszcz sparaliżował rozgrywki

Dział: Sport
24/10/2020 - 14:04
W 13. kolejce Klasy Okręgowej „KEEZA” Piotrków Trybunalski padający w ubiegłym tygodniu, deszcz sparaliżował rozgrywki do tego stopnia, że dwa spotkania zostały przełożone, a kilka muraw boisk jest zniszczonych. Start Lgota Wielka i KS Niedośpielin w tabeli powoli gonią lidera, MGKS Drzewica, który sensacyjnie przegrał swój wyjazdowy pojedynek ze Szczerbcem Wolbórz 2:4

LUKS Gomunice - KS Niedośpielin 0:3 (0:2) Bramki: Adrian Malicki 30., 35., Ryo Yoshioka 85.

Po 30 minutach gry i wrzutce Seweryna Zatonia z prawego skrzydła wynik strzałem głową otworzył Adrian Malicki. Kilka minut później po zagraniu Kamila Kujawskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem Damianem Szymankiem, wynik podwyższył płaskim strzałem po ziemi ponownie Malicki. W połowie drugiej odsłony ładnym uderzeniem popisał się Michał Tazbir, lecz golkiper gości, Bartosz Jędrzejczyk, sparował piłkę na spojenie słupka z poprzeczką. Kwadrans przed końcem spotkania sfaulowany w polu karnym został Malicki i arbiter podyktował jedenastkę. Malicki, który niedawno po faulu, nim nie wykorzystał rzutu karnego, nie zdecydował się podejść i oddał piłkę Sewerynowi Kowalskiemu. Niestety, ten przestrzelił. W końcówce spotkania po indywidualnej akcji Japończyk Ryo Yoshioka minął