×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 397.

Mikrofon 2019. Znamy laureatów konkursu

Dział: Imprezy
02/03/2019 - 16:44

Mikrofon 2019 przyciągnął wielu utalentowanych i marzących o karierze wokalistów

Jury w składzie Karolina Sambor – Kobiałka – przewodnicząca Michał Szczepan Piotr Grabas wyłoniło zwycięzców. Jutro o 16 w MDK koncert zwycięzców i wręczenie nagród. Oto lista laureatów:

mi

– Monika Gnoińska z Zespołu „Tęczowe Nutki” z MDK w Radomsku
– Nadia Tejchman z Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim
– Alicja Psut z Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim
– Milena Bąk
– Maja Siemińska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gidlach
– Miłosz Więcek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Chrzanowicach
– Nikola Kardas z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach
– Oliwia Stobiecka z Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy
– Patrycja Makowska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 10 w Tomaszowie Maz.
– Agata Siedlecka z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie
– Bartosz Bąk
– Katarzyna Marczak – z zespołu „Tacy Nie Inni” z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku
– Amelia Januszewska Publiczna Szkoła Podstawowa w Pławnie
– Oliwia Kopiec z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku
– Barbara Moroń z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pławnie
– Wiktoria Śliskowska vel Śliska Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Stobiecku Szlacheckim
– Katarzyna Utratny z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach
– Karolina Ziętek z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 10 w Tomaszowie Maz.
– Laura Grabarczyk z Gminnego Ośrodka w Gidlach
– Kinga Koniarska z Zespołu „Tacy Nie Inni” z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku
– Emilia Sobala z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy
– Agata Zielińska z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie
– Michał Makowski
– Julia Walaszczyk z Liceum Ogólnokształcącego nr 4 w Częstochowie
– Marta Łyda z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie
– Maria Markiewicz z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach
– Sandra Jakubiak z Gminnego Ośrodka w Kleszczowie