[Mecze naszych drużyn] „Nie dostrzegł siatkarskiego zagrania w piłce nożnej"

Dział: Sport
28/10/2020 - 12:47
W 14. kolejce Klasy Okręgowej „KEEZA” Piotrków Trybunalski w meczu na szczycie tabeli lider MGKS Drzewica pokonał wysoko Start Lgota Wielka. Po tym spotkaniu wydaje się, że już żaden z naszych zespołów nie zdoła dogonić rywala. Pilica Przedbórz i KS Niedośpielin sumiennie gromadzą punkty, lecz w końcowym rozrachunku może ich zabraknąć. W Niedośpielinie sędzia nie podyktował karnego, choć zawodnik Szczerbca zagrał rękami

KS Niedośpielin - Szczerbiec Wolbórz 1:1 (1:0) Bramki: Adrian Malicki 25. - Aleksander Cieślik 75.)

Jeszcze przy wyniku bezbramkowym goście trafili w poprzeczkę. W 25. minucie po wrzutce Japończyka Ryo Yoshioki, pewnym strzałem z półwoleja z 10 metrów popisał się Adrian Malicki. Kilkadziesiąt minut później Szczerbiec