Mają nerwy na władzę: „Wójt Ciupiński popełnia polityczne harakiri"

Dział: Aktualności
17/07/2021 - 18:30
Popełnia właśnie polityczne samobójstwo - mówią o wójcie Krzysztofie Ciupińskim ci, którzy pomagali mu wygrać wybory. Widzieli w nim szansę na nowe otwarcie, teraz widzą tylko drzwi, za którymi - jak mówią - wójt Ładzic się zabarykadował. - No to zobaczymy, co powie na referendum - stwierdzili mieszkańcy. I złożyli wniosek
Janusz Kucharski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niecałe 83 km kwadratowe powierzchni, około 4800 mieszkańców, a wśród nich spora grupa tych, którzy mówią, że takiego wójta to oni jednak nie chcą.
Pewnie, że go wybrali, uwierzyli mu, ale to już minęło. Czekać z założonymi rękami nie zamierzają. Ale zastanawiamy się, co się stało, że wójt Ciupiński, który krytykował swoją poprzedniczkę Wiolettę Pichit, po dwóch i pół roku rządów znalazł się dokładnie w tym samym miejscu.

Polityczne harakiri?

Zaczęło się od pomysłu likwidacji Gminnego Ośrodka Zdrowia. Wójt cały czas powtarza, że to nie jego pomysł, że to mieszkańcy się skarżyli, a było wielu. No to musiał reagować. Zapytał radnych, ci

Pozostało 90 % tekstu
Jesteśmy najbardziej radomszczańscy na świecie

Czytaj Gazetę Radomszczańską gdziekolwiek jesteś