Farsa w szpitalu: Pielęgniarka słucha audycji, lekarz udziela teleporady z gabinetu obok

Dział: Aktualności
12/06/2021 - 13:58
Wchodzimy na SOR. Pielęgniarka słucha podcastu. Mówi, że musimy dzwonić do lekarza, on udzieli telefonicznej porady. Tu, w szpitalu, dzwonić? Niech tam, dzwonię. Mam wrażenie echa, jeden głos słyszę w telefonie, drugi z pokoju obok. W końcu nie wytrzymuję, rozłączam się, idę rozmawiać z lekarzem twarzą w twarz. Siedzi za ścianą. Potem pielęgniarka próbuje wkłuć się synowi w żyłę. Pięć razy próbuje. Wciąż słucha podcastu, widocznie ją wciągnął. Zabraliśmy się stamtąd, podjęliśmy ryzyko i z synem pojechaliśmy do Warszawy - tak mieszkający w stolicy radomszczanin relacjonuje wizytę w szpitalu w Radomsku
Janusz Kucharski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Jest piątek 4 czerwca, godz. 19.30. Pan Robert z żoną i synem Kacprem jadą do radomszczańskiego szpitala, na Szpitalny Oddział Ratunkowy. 13-letni chłopiec jest bardzo odwodniony.

Może na przyszłość

Pan Robert na początku naszej rozmowy zaznacza, że robi to dlatego, żeby taka sytuacja nie przydarzyła się innym dzieciom i ich rodzicom. Co o tym wszystkim myśli - jak podkreśla, powściągając emocje - opisał na Facebooku.

Kacper urodził się w 2008. Z przepukliną

Pozostało 90 % tekstu
Jesteśmy najbardziej radomszczańscy na świecie

Czytaj Gazetę Radomszczańską gdziekolwiek jesteś