[ZDJĘCIA] Zaczarowane bajki babci Ewy Kaczmarczyk

Dział: Imprezy
08/11/2019 - 11:47

Ewa Kaczmarczyk, prezes UTW SAN, wydała niecdawno swoje wiersze, a dzisiaj w MBP na spotkaniu z dziećmi promowała bajki swojego autorstwa

- Bardzo dobrze czuję się w bajkach, bo zaczęłam je układać dla swoich dzieci mając 20 lat - mówi autorka Ewa Kaczmarczyk. - A mając brata 18 lat młodszego to nawet wcześniej. Te bajki leżały sobie w szufladzie. A ostatnio pojawiły się całkiem nowe bajki dla wnuków, stąd tytuł książki. Jestem babcią, mam Leonka, Antosia i Marcelinkę. I dla nich też zaczęłam śmiało pisać. Pierwsze bajki były dla Antosia i to one znalazły się w pierwszej części. Bo druga część jest już napisana, a trzecia powstaje.

Pani Ewa pisze o przyjaźni, o zdrowiu, o Mikołaju, o dobrych skrzatach mieszkających w lesie, znalazło się miejsce także dla bajki o Radomsku. A dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej pani Ewa promowała książkę, dzieci z radomszczańskich przedszkoli słuchały zaciekawione, a wielu przedszkolaków ma już książkę i autograf autorki. W planach kolejne spotkania promocyjne, tym razem Ewa Kaczmarczyk pojawi się w przedszkolach.