[ZDJĘCIA] Finał WOŚP w Miejskim Domu Kultury. Licznik bije

Dział: Aktualności
12/01/2020 - 18:53

W MDK trwa finałowy koncert Wielkiej Orkiestry Świętecznej Pomocy. W sali tanecznej trwa liczenie zebranych przez wolontariuszy pieniędzy, na scenie licytacje prowadzą Aneta Bus i Radosław Bartnik, a licznik bije. O godzinie 18.30 wskazywał prawie 77 tys. zł. Na pewno będzie dużo, dużo więcej.

W sali widowiskowej tłok, wszystkie miejsca, także na balkonie, zajęte. Ludzie stoją gdzie się tylko da, licytują i oglądają występy. Dzieje się. Zresztą nie tylko ta sala jest oblegana, praktycznie wszędzie tłok. Już przed MDK, gdzie można coś zjeść, i w holu gdzie na kilku stoiskach można kupować, a pieniądze trafiają do puszek WOŚP. A wszystko na leczenie i sprzęt w dziecięcej medycynie zawodowej. Radomszczanie po raz kolejny pokazują, że potrafią pomagać.

O 20 Światełko do nieba, i w Radomsku będzie to fireshow. Tegoroczny finał 28. już Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jesy wyjątkowy, bo wszyscy pamiętamy to, co wydarzyło się rok temu w Gdańsku. Na scenę wtargnął męzczyzna, który nożem zaatakował prezydenta Pawła Adamowicza. Niestety, prezydent Gdańska dzień później zmarł w szpitalu.