Z Dorotą i Henrykiem Miśkiewiczami przez jazz. Koncert w MDK w sobotę

Dział: Aktualności
27/07/2021 - 10:14
„Z jazzem przez Polskę” to finansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Na cykl koncertów Doroty Miśkiewicz wraz z zespołem składają się piosenki pochodzące z autorskich płyt wokalistki, a także akcenty nawiązujące do wydanej w duecie z ojcem, Henrykiem w marcu tego roku płyty „Nasza miłość”.

Projekt "Z jazzem przez Polskę" to muzyczny program jazzowy. Do tej pory w trakcie dwóch sezonów odbyło się 96 koncertów w 11 województwach na terenie całego kraju. Koncerty są organizowane w mniejszych ośrodkach miejskich oraz w gminach.

Gościem specjalnym koncertu będzie wybitny saksofonista oraz jeden z najbardziej utytułowanych polskich muzyków jazzowych, a prywatnie tata Doroty – Henryk Miśkiewicz. 2 czerwca muzyk obchodził 70 urodziny. Jego ostatnio nagrana płyta to "Full Drive 3". Zrealizował ją wspólnie z Michaelem Patches Stewartem.

Koncert w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się 7 sierpnia o godz. 18. Wejściówki można odbierać w kasie MDK. Koncert jest bezpłatny. 

[CZYTAJ] Z druhami z OSP z Przedborza kajakiem po Pilicy. Coroczny spływ z Krzętowa do Przedborza

Zrzut ekranu z 2021 07 27 14 21 13

(Zdj. Henryk Miśkiewicz, PRTSC. YouTube)
Slider