[WYNIKI] IV Wiosenny Turniej Badmintona o mistrzostwo Radomska

Dział: Sport
20/05/2019 - 10:46

Wczoraj w hali sportowej przy ul. św. Jadwigi Królowej rozgrywano IV Wiosenny Turniej Badmintona o mistrzostwo Radomska

badbington

Rywalizacja odbywała się w pięciu kategoriach: panie gry singlowe, panowie gry singlowe, mixt (para mieszana), panowie gra deblowa, panie gra deblowa, dziewczęta z roczników 2005-2007, chłopcy z roczników 2005-2007, dziewczęta z roczników 2008-2010 i chłopcy z roczników 2008-2010.

Do późnych godzin wieczornych badmintoniści amatorzy z Łodzi, Sieradza, Szczercowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Blachowni k/ Częstochowy, Olsztyna k/ Częstochowy, Wodzisławia k/ Jędrzejowa,Gorzkowic, Pabianic, Tomaszowa Mazowieckiego i Radomska rozgrywali mecze na kortach IV Wiosennego Turnieju Badmintona.

Iv turniej wiosenny 2

W turnieju wzięło udział blisko 70 zawodników w różnym wieku.
Oto wyniki poszczególnych klasyfikacji:

Dziewczęta rocznik 2008-2011
1. Anna Jaciubek (Blachownia) oraz Anna Ciężka (Pabianice)
2. Nicola Kucharska (Blachownia)

Chłopcy rocznik 2008-2011
1. Grzegorz Sepioło (Olsztyn)
2. Igor Buliński (Radomsko)
3. Filip Nowak (Piotrków Tryb.)
4. Filip Kowalski (Łódź)
5. Kornel Nowak (Piotrków Tryb.)

Chłopcy rocznik 2005-2007
1. Kacper Cygan (Piotrków Tryb.)
2. Jakub Grabowski (Łódź)
3. Michał Gala (Gorzkowice)
4. Wiktor Baranowski (Piotrków Tryb.)

Gra pojedyncza kobiet
1. Justyna Warwas (Olsztyn)
2. Marta Niewiadomska (Szczerców)
3. Marta Stanisławska (Łódź)

Gra pojedyncza mężczyzn (kategoria główna turnieju)
1. Grzegorz Maciejewski (Blachownia)
2. Rafał Grabarczyk Żałobny (Łódź)
3. Marek Rózik (Szczerców)

Gra podwójna kobiet
1. Miler Agnieszka/Miler Angelika (Piotrków Tryb.)
2. Kowalska Wiesława/Stanisławska Marta (Łódź)

Gra podwójna mężczyzn
1. Grabarczyk Żałobny Rafał/ Kowalski Sławomir (Łódź)
2. Rózik Marek/ Ciura Marcel (Szczerców)
3. Warwas Michał/ Jędrzejczyk Tomasz (Olsztyn)

Gra mieszana MIXT
1. Niewiadomska Marta/ Rózik Marek (Szczerców)
2. Urbańska Angelika/ Grabarczyk Żałobny Rafał (Łódź)
3. Warwas Justyna/ Warwas Michał (Olsztyn)

 IV turniej wiosenny