Wyniki drugiego dnia Konkursu Recytatorskiego w MDK

Dział: Imprezy
17/05/2019 - 13:21

Za nami drugi dzień rywalizacji uczestników w Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

mdk konkurs recytatorski

Komisja w składzie:

1. Dawid Chybalski– przewodniczący Jury
2. Dominika Szwed
3. Marta Kołatek

w kategorii klas V – VI (20 recytatorów) postanowiła przyznać:

I miejsce ex aequo – Paulinie Nowak z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Danutę Zawadzką
i Oliwi Ciszewskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 8 w Radomsku,przygotowanej przez Panią Tamarę Wolnicką

II miejsce ex aequo – Piotrowi Zagajowi z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Radomsku, przygotowanemu przez Panią Ewę Rajtar
i Natalii Gumuły z Młodzieżowej Grupy Teatralnej „RekwizytorniaTeatr” z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, przygotowanej przez Panią Anitę Pawlak Zygmę

III miejsce ex aequo – Karolinie Staś z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Jolantę Stępień i Zofii Sujaty z Młodzieżowej Grupy Teatralnej „RekwizytorniaTeatr” z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, przygotowanej przez Panią Anitę Pawlak Zygmę

Wyróżnienia otrzymali:

Antonina Fajkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1w Radomsku, przygotowana przez Panią Annę Huber
Eryk Koch z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku, przygotowany przez Panią Barbarę Gnoińską
Wiktoria Małachowska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Żanetę Śliwiok

 w kategorii klas VII – VIII i III gimnazjum (13 recytatorów) postanowiła przyznać:

I miejsce – Aleksandrze Drzewowskiej z Podstawowej Nr 7 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Katarzynę Braszczyńską

II miejsce ex aequo – Nikoli Bus Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Barbarę Gnoińską
Wiktorii Kwarcie z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Magdalenę Gonerę

III miejsce ex aequo – Marii Janus z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowanej przez Pana Radosława Kowalskiego
Julii Jasnos z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Magdalenę Gonerę

 Wyróżnienia otrzymali:
Jakub Piechorowski z Pogotowia Lekcyjnego. Placówki Wsparcia Dziennego Nr 2 w Radomsku, przygotowany przez Panią Annę Szczerbińską
Michał Piechorowski z Pogotowia Lekcyjnego. Placówki Wsparcia Dziennego Nr 2 w Radomsku, przygotowany przez Panią Annę Szczerbińską

Anna Olejniczak z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Annę Huber
Wiktoria Zybura z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Radomsku, przygotowana przez Panią Katarzynę Braszczyńską

(fot.MDK)