×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 397.

Wiktor Blada z Klubu Strzeleckiego „10-tka” wystrzelał komplet medali w Pucharze Bydgoszczy

Dział: Sport
12/05/2019 - 10:53

Za nami kolejne dni strzeleckich rywalizacji na strzelnicach krajowych i wojewódzkich. Reprezentant Klubu Strzelectwa Sportowego 10-tka Wiktor Blada, który przebywa od kilku dni w Bydgoszczy potwierdza swoją bardzo dobrą formę.

W zawodach "Puchar Bydgoszczy" wystrzelał komplet medali. Złoto zdobył w konkurencji pistolet szybkostrzelny, medal srebrny w konkurencji pistolet sportowy a brąz wystrzelał w konkurencji pistolet pneumatyczny.

Również młodsi koledzy Wiktora - pistoleciarze z grupy młodzików, startowali w zawodach rangi wojewódzkiej na strzelnicy Klubu Strzeleckiego SOKÓŁ w Zduńskiej Woli. Hania Rusin zdobyła pierwsze miejsce a Zosia Biesiada trzecie w młodziczkach. Zosia ustanowiła swój rekord życiowy 284 pkt. Maksymilian Kępiński był również trzeci w klasyfikacji młodzików z wynikiem 339 pkt. Filip Makowski, Artur Kucharski i Adam Wieczorek szlifowali swoją formę. Dla Adama był to pierwszy start w zawodach i pierwsze zdobyte doświadczenia strzeleckie - poradził sobie całkiem nieźle uzyskując 283 pkt.

(fot. Klub Strzelecki 10-tka)